HABERLER
Oca 31
Şevki Yılmaz parti kuracağını açıkladı! İşte o şok açıklamalar!

Konu:AK Parti Hükümetine de uyarılarda bulundu. Yılmaz…

Akit TV Youtube kanalında Mehmet Özmen’in hazırlayıp sunduğu 'Ülke Gündemi' programı, İlahiyatçı-Hatip Şevki Yılmaz'ın katılımlarıyla çarpıcı açıklamalara sahne oldu.

Toplumda yaşanan bazı sorunlara ilişkin AK Parti hükümetini uyaran Şevki Yılmaz, siyasetteki ittifak tartışmalarını da canlı yayında değerlendirdi.

Ardından Oğuzhan Asiltürk ve Fatih Erbakan'a yönelik flaş açıklamalarda bulunan Şevki Yılmaz, "Bizim inançlı, imanlı kardeşlerimiz bir ve beraber olmak zorundadır." dedi. 

PARTİ KURACAĞIM

Canlı yayın esnasında parti kuracağını açıklayan Yılmaz, izleyenleri de şaşkına dönüdürdü. 4 Şubat Perşembe günü açıklama yapacağım diyen Yılmaz, "Bu partiye herkes üye olabilecek korkmasın kimse." dedi.

"Bu parti bildiğiniz partilerden olmayacak!" ifadelerini kullanan İlahiyatçı-Hatip, "BÜtün parti liderlerini de bu partiye üye yapacağız. Buna ihtiyaç var. Gerisi zaten hikaye." ifadelerini kullandı.

Yılmaz son olarak, " Bin defa da iktidara gelinse, o partinin nizamname ölçüleri olmadan bu milletin ayağa kalkma şansı yok. Haftaya inşallah açıklarız." dedi.

Mehmet Özmen’in hazırlayıp sunduğu 'Ülke Gündemi' programının tamamı:

Paylaşım Tarihi:31/01/2021
Haber Görselleri
  • Şevki Yılmaz parti kuracağını açıkladı! İşte o şok açıklamalar!
     

Twitter Paylaşımları

 

Bizden haberdar olmak için Tıklayınız