HABERLER
Oca 22
MHP'den ihraç edilen belediye başkanına Şevki Yılmaz'dan tam destek

Konu:A Milli Voleybol Takımı hakkında yaptığı açıklamalar…

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı yazar Şevki Yılmaz'ın açıklamalarda bulunduğu Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te A Milli Voleybol Takımı hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle partisinden ihraç edilen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin  konuşulsu! Yılmaz, Şahin hakkında açıklamalarda bulunuldu.

RİZE'DE BENZER OLAYLA BEN DE KARŞILAŞTIM!

Yılmaz, ''Rize'nin Ruslardan kurutuluşu töreninde ilk defa gördüm. Baktım elleri zincirli çarşaflı kadın, spiker de duyuruyor 'Rus'tan kurtuluşun ve düşmanın simgesi kara çarşafın yırtılması'.... Zincirler çözüldü, çarşaflar yırtıldı.. Kürsüye çıkarak 'bu alçak gösteriyi protesto ediyorum' dedim. Ortalık yıkıldı.'' ifadelerini kullandı.

BİROL ŞAHİN'İN AÇIKLAMARININ ALTINA İMZAMI ATARIM

Oylarının yüzde 90'ını Anadolu'dan almış olan bir partinin belediye başkanına mükafat yerine ceza vermesine şaşırdım diyen Yılmaz, ''Hepsini tövbeye çağırıyorum. Başınıza Allah'ın tokadı gelmeden tedbirinizi alın. Müslümanların tercümanı olduğu için Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'i alnından öpüyorum. Onu partiden atmışlar üzülmesin, Allah onu razı olduğu kulları arasına aldı. Altına ben de imza atıyorum. Az söyledi, öz söyledi. İmanından dolayı söyledi.'' ifadelerini kullandı.

Paylaşım Tarihi:22/01/2020
Haber Görselleri
  • MHP'den ihraç edilen belediye başkanına Şevki Yılmaz'dan tam destek
     

Twitter Paylaşımları

 

Bizden haberdar olmak için Tıklayınız