HABERLER
Ağu 04
Kadına şiddet laik düzenin mahsulüdür!

Konu:Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz, katıldığı…

Bir döneme damgasını vuran Milli Görüş Hareketi'nin simge isimlerinden Şevki Yılmaz, kadına ve çocuğa şiddetin kaynağını işaret eden açıklamalarda bulundu.

ÇIKARILAN YASALAR BATI'NIN ÖRFÜNE GÖRE

Superhaber'den Hülya Okur'un sorularını cevaplayan Yılmaz, ''Şimdi kadına ve çocuğa şiddet, dini hayattan çıkaran laik düzenin mahsülüdür. Din eğitimi olmadan ahlak eğitimi olmadan devlet huzurlu olmaz, aile huzurlu olmaz. Konfüçyüs'ün dediği gibi ''Ahlaklı toplumların yasalara ihtiyacı yoktur. Ahlaksız toplumların da yasalara ihtiyacı yoktur'' Çıkardığınız bu yasalar şimdi, kadını dövmekten kurtardı mı? Tam aksine Batı'nın örfüne göre... Batı'da şimdi bir erkeğe desen ki 'eve yaklaşma' yaklaşmaz. Çünkü parayı karısından fazla sever. Para vermemek için yaklaşmaz. Bizim örfÜmizde bu yok.'' ifadelerini kullandı.

ALLAH'I SEVEN HERKESİ SEVER

''Mühim olan aileleri ayırmak değil'' diyen Yılmaz, ''Onları kucaklaştırıcı, aşkı ve sevgiyi arttırmanın yollarını bulmaktır. Sevgi olmadan olmaz. Sevginin merkez üssü de yaratıcıdır. O sevildi mi herkese yetiyor.'' ifadelerini kullandı.

Paylaşım Tarihi:04/08/2020
Haber Görselleri
  • Kadına şiddet laik düzenin mahsulüdür!
     

Twitter Paylaşımları

 

Bizden haberdar olmak için Tıklayınız