HABERLER
Mar 28
'A Milli Takım 90'ların Şevki Yılmaz'ı gibi...'

Konu:A Milli Takımın Hollanda ve Norveç galibiyetlerinin…

2022 Dünya Kupası Elemelerine fırtına gibi başlayan ve grubundaki en güçlü rakipleri Hollanda ve Norveç'i ezici skorlarla deviren A Milli Futbol Takımı, Türk halkını sevindirirken tüm dünyanın da dikkatini çekmeyi başardı. Milli takımın başarısını kutlayan vatandaşlar sosyal medyada çeşitli benzetmelerde bulundu. Özellikle twitter fenomeni Cumhur Frankfurt'un yaptığı benzetme dikkat çekti.

'MİLLİ TAKIM ŞEVKİ YILMAZ GİBİ'

A Milli Takımın aldığı başarılı sonuçların ardından Frankfurt, ''Milli Takım 1993 model Şevki Yılmaz gibi maşallah xd'' ifadelerini kullandı. Söz konusu ifadeler sosyal medya kullanıcıları tarafından binlerce beğeni ve retweet aldı. 

ŞEVKİ YILMAZ 90'LARA DAMGA VURMUŞTU

Frankfurt'un paylaşımının altında Şevki Yılmaz'ın 90'lı yıllarda yaptığı konuşmaları da paylaşan sosyal medya kullanıcıları, yapılan benzetmeye destek veren ifadeler kullandı. Yılmaz'ın baskı ve zulüm politikalarına rağmen İslami camiayı etkileyen ve heyecan veren konuşmaları o döneme damga vurmuştu. Bir kullanıcı da ''hoooooop orda dur bakalim... tamam bizim cocuklar masallah iyi gidiyorlar.... ancak; 93 model sevki yilmaz olabilmeleri icin 40 firin ekmek yemeleri lazim....'' ifadelerini kullandı.

Habervakti

Paylaşım Tarihi:28/03/2021
Haber Görselleri
  • 'A Milli Takım 90'ların Şevki Yılmaz'ı gibi...'
     

Twitter Paylaşımları

 

Bizden haberdar olmak için Tıklayınız