HABERLER
Şub 29
2 günde 3 konferans!

Konu:Rize Eski Milletvekili Şevki Yılmaz, bugün öğlen…

Rize Eski Milletvekili ve İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, Diyanet Sen Adana İl Başkanlığı tarafından düzenlenecek “Darbeler ve Dersler”  konulu konferansa konuşmacı olarak katılacak. Aynı zamanda bugün öğlen saatlerinde Osmaniye'de konferans veren Yılmaz'ın yarın Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde konferans düzenleyecek.

Diyanet Sen Adana İl Başkanlığının öncülüğünde, bugün düzenlenecek konferansa konuşmacı olarak Rize Eski Milletvekili Şevki Yılmaz katılacak. Diyanet Sen Adana İl Başkanı Feysel Akkoç, yaptığı yazılı açıklamada, Çukurova Ramazanoğlu Camii Konferans Salonunda “Darbeler ve Dersler” konulu konferans bu akşam 20:00'da gerçekleştirilecek.

HERKES DAVETLİDİR

Başkan Akkoç, "Kültürel etkinliklerimiz kapsamında ülkemizin yetiştirdiği değerlerden birisi olan, gerek Belediye Başkanlığı gerekse Milletvekilliği dönemlerinde yaptığı hizmetlerle milletimizin gönlünde taht kuran, Dava adamı, gönül eri, Hatipler Sultanı, İlahiyatçı ve yazar Şevki Yılmaz hocamızın sunumu ile gerçekleşecek olan Konferansa bütün Adanalı hemşerilerimiz davetlidir" diye konuştu.

Paylaşım Tarihi:29/02/2020
Haber Görselleri
  • 2 günde 3 konferans!
     

Twitter Paylaşımları

 

Bizden haberdar olmak için Tıklayınız