HABERLER

TBMM'de yaptığı olaylı konuşmalarla bir döneme damga vuran Eski Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, TBMM Başkanı Binali Yıldırım'a makamında ziyarette bulundu ve tebrik etti.

Şevki Yılmaz’dan, TBMM Başkanı Binali Yıldırım’a ziyaret

Kapatılan Refah Partisi’nin, 20. dönem Rize milletvekili olarak girdiği Meclis’te, kamuoyunun gündeminde sıkça yer alan Şevki Yılmaz yıllar sonra Meclis’te görüntülendi!

TBMM’de görev aldığı dönemde yaptığı konuşmalarla Türkiye gündeminde yer alan, bir dönemin etkin siyasi figürlerinden ve en çok tartışılan isimlerinden olan Eski Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, oğlu Ak Parti Kocaeli milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’la birlikte Eski Başbakan ve yeni TBMM Başkanı Binali Yıldırım‘ı makamında ziyaret etti.

Eski Rize milletvekilli Şevki Yılmaz, twitter adresinden duyurduğu ziyaretten fotoğraf paylaşarak Yıldırım hakkında da şu temennilerde bulundu: ”Allah (c.c), Hak, adalet, ehliyet, emanet ve sadakat ilkeleri doğrultusunda yar ve yardımcısı olsun.”

http://www.habervakti.com/wp-content/uploads/2018/10/sevki-yilmaz-meclis-300x270.jpg 300w" sizes="(max-width: 650px) 100vw, 650px" />

ŞEVKİ YILMAZ’IN MECLİS’TE GÖREV ALDIĞI DÖNEMDE KÜRSÜDEN YAPTIĞI VE GÜNDEM 

Paylaşım Tarihi:19/10/2018
Haber Görselleri
  • Şevki Yılmaz, yıllar sonra Meclis’te!
     

Twitter Paylaşımları

 

Bizden haberdar olmak için Tıklayınız