HABERLER

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, Brunson'un tahliye edilmesini yorumladı! ''O bir ajandı! Ajan konusunda yetki devlettedir! Çok yakında neticelerini göreceğiz'' diyen Yılmaz, çarpıcı bir iddia da bulunarak: Fetullah Gülen'in Türkiye'ye iade edilebileceğini ifade etti. İşte detaylar...

Akit tv’nin ses getİren programlarına imza atan Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz’in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz’ın gündemi yorumladığı Milli Diriliş Programı, bu haftaya da damgasını vurdu.

”GÜLEN İADE EDİLECEK İNANIYORUM”

Brunson’un Tahliye edilmesinin masaya yatırıldığı programda Yılmaz, ”Devlet, Brunson’ı ABD’ye rağmen yargıladı ve cezasını kesti. Bu olayın yansımaları kısa süre sonra ortaya çıkacak. FETÖ’nün elebaşı Fetullah Gülen’in Türkiye’ye iade edileceğine inanıyorum.” dedi.

”BRUNSON’U SALDIK LEHİMİZE KARARLAR ALDIK!”

Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla hakkında açıklamalarda da bulunan Yılmaz, ”Hakan Atilla, 80 milyon için içeride yatıyor.  Bu kardeşimizin şahsi suçu yok. Devletimiz o dönem İran’a konulan ambargoyu delerek, hem İran’a hem Türkiye’ye nefes aldırdılar. Papaz Brunson’u boşuna oraya vermedik. Lehimize olacak kararlar karşılığında verdik.” dedi.

Paylaşım Tarihi:18/10/2018
Haber Görselleri
  • Şevki Yılmaz: Gülen iade edilecek, inanıyorum…
     

Twitter Paylaşımları

 

Bizden haberdar olmak için Tıklayınız