HABERLER
Nis 10
İstanbul'daki seçimler yenilenmeli!

Konu:İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, 31 Mart Yerel…

Haber Vakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz'ın analizlerde bulunduğu Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te bu hafta da gündeme damga vuran açıklamalar yer aldı.

İSTANBUL SEÇİMLERİ YENİLENMELİ

Eğer adalet ve hukuk varsa, CHP'nin tehditlerine YSK üyeleri göğüs germeli diyen Yılmaz, ''Sadece Büyükçekmece'deki sahte oylar nedeniyle Büyükçekmece'yi iptal ettirmeli, İstanbul'u da etkilediği için İstanbul'da da seçimler yenilenmeli. İnsanların kalplerinde şüphe olacak. Binali Yıldırım da seçilse Ekrem İmamoğlu da seçilse şaibeli olacak. Seçimin tekrarında seçime güvenenler için fayda vardır. Huzurun ve kardeşliğin sağlanması adına...'' açıklamasında bulundu.

CHP'NİN TEHDİTLERİ SİZİ ALDATMASIN

CHP burada şaibeli parti durumuna düşmüştür diyen Yılmaz, ''CHP neden sandıkların açılmasını istemiyor? Bu seçim sonuçları herkes için rahmettir. Şu anda İstanbul'la ilgili büyük bir oyun tezgahlanmıştır. İster CHP bağırsın tehdit etsin, bunların hepsi bağırsak gürültüsü. Hiçbir etkisi yoktur.'' ifadelerini kullandı.

Paylaşım Tarihi:10/04/2019
Haber Görselleri
  • İstanbul'daki seçimler yenilenmeli!
     

Twitter Paylaşımları

 

Bizden haberdar olmak için Tıklayınız