HABERLER
Nis 24
Erdoğan'a 'birlik' çağrısı

Konu:İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, Milli Diriliş…

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz'ın gündemi yorumladığı Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te kritik çağrılarda bulundu.

ERDOĞAN, BU HAREKETİN UNUTULAN İSİMLERİNİ YANINA ALMALI

Büyük bir tehlikeli durumun olduğunu belirten Yılmaz, ''Avrupa, AK Parti iktidarını yıkmak istiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'kızgın demiri soğutalım' açıklaması çok güzeldi. Önce bunu kendisi yapacak. Yangın nasıl söner belli. Bu hareketin unutulmuş insanlarını yanına alacak. Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu gibi isimlerle fotoğraf vermeli. Türkiye'nin istikbalini istiyorsak nefislerimizi ayaklarımızın altına alacağız.'' açıklamasında bulundu.

LAF TAŞIYICLAR ERDOĞAN'IN DOSTU DEĞİL

3 ismin yanında da laf taşıyıcıların olduğunu ifade eden Yılmaz,''İnternette hepsini görüyoruz. Onlar Erdoğan'ın dostları değil, tam düşmanlarıdır. Ahmet ve Abdullah Bey'e hakaret edenler, Bu kardeşlerimiz beraber yürüdüğümüz kardeşlerimiz, yanlış bir mecraya itiliyorlar şimdi. Ali Babacan'ı görmek istiyoruz. Parti kurarak bir yere varamayız. Erdoğan'a çağrıda bulunucam, herkesi bu fotoğrafa davet ediyorum.'' açıklamalarda bulundu.

Paylaşım Tarihi:24/04/2019
Haber Görselleri
  • Erdoğan'a 'birlik' çağrısı
     

Twitter Paylaşımları

 

Bizden haberdar olmak için Tıklayınız